מספרים עלינו

אני אם לתאומות בגן הרדוף. היו לי חששות רבים לגבי מי יטפל בבנותיי, ושמחתי לגלות שהיו אנשים נפלאים, מעודנים וקצועיים שתפעלו את הצהרון. אלמוג היתה מקסימה, אנרגטית ורצינית. רותי היא מקצועית, אדיבה, בעלת מידות טובות שהועברו לבנותיי. מוריה לא הפסיקה לחייך ולהיות נעימה וחמה לבנות. לשמחתי היתה גם ברקע הסייעת המוכרת לבנותיי בשם שרה שאחראית על הילדים האלרגנים וגם היא הוסיפה מנוכחותה המרגיעה. בכל סוף יום המדריכות דיברו איתי על המעלות שגילו בבנותיי ונתנו לי הרגשה טובה של מקצועיות. גם בבית הבנות המשיכו לספר חווית טובות. תודה רבה על האנשים הנפלאים שציוותם לגן. תודתי והערכתי הרבה.
ההכרות עם שרה ועם דינור בשנתנו האחרונה בגן, ממלאת אותנו בהערכה ובהתפעלות על עבודתן ועל תרומתן לילדים. שעות הצהרון אצל דינור ואצל שרה הן שעות המשך לפעילות הגן, והן ממלאות אותן בתכנים ובסיפורים, ביצירות הקשורות לנושאים הנלמדים וגם במשחק חופשי בחצר ובגן. האוירה בגן תמיד נעימה ורגועה, היחס לילדים אישי וחם, וההקפדה על תזונה ועל ניקיון ניכרת ברווחת הילדים. אנו מאחלים לעוד דורות רבים של ילדים ושל הורים להנות מחינוכן.
בשמי ובשם הורי הילדים בגן בז ברצוני לשבח ולהודות על פעילות יוצאת מן הכלל בחודש האחרון. צוות הקייטנה בהובלת הגב׳ קרן גרטי, אביבית, ענת, אירית ואורה היה מדהים ומקצועי. הועברו לידי תכנים מקצועיים ואיכותיים, הילדים חזרו כל יום הביתה עם תובנות חדשות וחיוביות. ניכרת היתה תחושת החוויה והסיפוק הרב, וכמובן השקיפות מצד הגננת אודות הפעילויות והתכנים שהתבטאו בתמונות ובסרטונים. כמו כן ברצוני להודות לצוות הצהרוניות של אם המושבות בניהולה של הגב׳ איריס שמאי על בחירת הצוות, על היחס, השירות והוצאת הפרויקט אל הפועל.
ברצוני להביע הוקרה והערכה לגננת נוי מגן דליות. נוי הדריכה בצהרון במהלך השנה וכמו כן בימים אלו בקייטנה. גננת נהדרת! נעימה, משדרת חום ואהבה לילדים, תמיד עם חיוך ורוגע. בימים אלו בקייטנה היא העבירה לילדים תכנים מעניינים והנעימה את זמנם. הבן שלי מספר עליה המון דברים טובים. כן ירבו גננות כאלה בגני הילדים!!
ברצוני להביע את הערכתי ותודתי הגדולה לאחת והיחידה – ורד. ורד ליוותה אותנו במהלך כל השנה בצהרון בגן תמירון וגם בקייטנה. ורד תישאר בליבנו לעוד הרבה שנים. מדובר בנכס, לכם כגוף המעסיק אותה אבל במיוחד לנו כהורים לילדים שזכו בה. היא אישה חמה, רצינית, אחראית, משקיענית. אישה שעובדת עם הלב ויש לה הרבה לב. הילדים אוהבים אותה קשובים לה והיא ללא ספק היתה דמות מפתח בצהרון. אנחנו מודים לכם על אישה כמו ורד. אין כמוה!!!
ברצוני לשבח את סלעית וליאת המדהימות על היחס החם והאוהב שנתנו לילדי גן תמירון. יש לציין שתמיד היתה האוירה טובה ורגועה בגן ומלאה פעילות כיפית!
ברצוני לציין לשבח את אתי ודבורה מגן עומר. תמיד נעים להגיע לשם, הגן מסודר ונקי, הילדים מקבלים תכנים ונעשית איתם פעילות. מעל הכל אכפת להם מהילדים והן מחנכות ומלמדות. יישר כח ותודה רבה.
אביה, צופיה ושילת מגן חב״ד צופית הינן צוות מדהים!! בתי מאד נהנתה בקייטנה. הצוות השקיע, בכל שבוע כתבו מה היה בקייטנה ואיזה תכנים למדו ובאילו מיומנויות השתמשו. עשו עם הילדים יצירות ופעילויות מעניינות. בקיצור – צוות לעניין.
רצינו להודות למפעילות הקייטנה בגן תמירון. המפעילות פשוט היו מצוינות. הילדים הגיעו לגן בכל יום בשמחה רבה ונהנו מאד!!! כל הכבוד!
אני רוצה לציין ולשבח את הצוות המדהים שלך: דבורה וחיה. צוות קבוע, דואגות לילדים ואוהבות את הילדים. היתה שנה פשוט מדהימה שעברה בצורה חלקה. הן עשו עבודה פשוט מדהימה עם הילדים שלנו. אני למודת ניסיון מצהרונים אחרים וזה ממש לא מובן מאליו שצוות מתנהל בצורה כזאת מדהימה. על כך תודתי הכנה.
רציתי לציין לשבח את זמירה מצהרון גן נחליאלי, לאחר שעובדות רבות התחלפו בגן ללא מובילה קבועה הגיעה זמירה. מאז היא מהווה דמות קבועה ויציבה לילדים. ניכר שהיא משקיעה בילדים רבות, דואגת להם באהבה רבה ומהווה אוזן קשבת עבור הילדים ועבורינו ההורים.